פנחס הומינר בן 41 נשוי לבלה, ואב לעשרה. רחובותי מאז היותי נער. יש לי תואר BA (אקוויוולנטי) בחינוך ועד שנכנסתי לעולם הציבורי, עסקתי בהצלחה רבה בתחום ההוראה.

בקדנציה הקודמת כיהנתי כחבר מועצה ובתפקידי האחרון שימשתי כמחזיק תיק הכספים בעירייה. בתקופת כהונתי בתפקיד זכתה העירייה לאיזון תקציבי תוך הגדלת הפעילות העירונית בכל המישורים ולכל המגזרים, תוך שימת דגש לרווחת התושב.

במיוחד אני חש סיפוק מכהונתי כחבר הוועדה לנזקק בעירייה (הנחות בארנונה), במסגרתה פעלתי ללא ליאות למען רווחתם של מאות מתושבי העיר המצויים במצב כלכלי קשה.

לאור עבודתי הרבה זכיתי ללא מעט הערכה ובקדנציה הקודמת נבחרתי כשיאן ההשתתפות בישיבות מועצת העיר ולא החסרתי ישיבות מועצה למעט אחת בלבד. ההשתתפות בישיבות המועצה חיונית וכך ניתן להשפיע על מגוון רחב של נושאים הנוגעים לתושבי העיר.

בשנים האחרונות אני מפעיל לשכה פעילה לפניות הציבור במסגרתו אני משתדל להעניק סיוע ועזרה לכל תושב אשר פנה אלי. בחמש השנים האחרונות זכיתי לטפל ב-1712 פניות תושבים מכל העדות והמגזרים ללא כל הבדל.

אני גאה להיות מראשי ארגון "לשבוע" שפועל לרווחת ציבור תושבי רחובות והסביבה, ובין היתר מחלק מידי יום מזון ושתיה בבית החולים קפלן.

בשבילי להיות הנציג שלכם במועצה המשמעות היא להיות זמין לפניות שלכם ביום ובלילה, בעיה קטנה כגדולה. אני רואה בכך זכות להיות ה"חבר" שלכם במועצה, ולשרת את תושבי רחובות הידועה בהרמוניה הנפלאה בין כל התושבים. אצלי כולם ה"סקטור" שלי. אין מבחינתי הבדל בשירות לתושב דתי או חילוני, מזרחי או אשכנזי. כולנו תושבים ולכולנו מגיע לקבל את השירות המיטבי. ולכן אני כאן, ומבטיח להמשיך בעז"ה להיות זמין לכולכם גם בחמש השנים הקרובות.